Projektų Vadovas / Konsultantas

Jūs būsite atsakingas už visą mokyklos nebaigimo projektų priežiūrą švietimo srityje ir savivaldybėse. Daugiausia dėmesio skirsite mūsų programinės įrangos sistemų procesų palaikymui. Vadovausite procesams nuo A iki Z; naudodamiesi mūsų programinės įrangos produktais formuosite projekto kryptį, pristatinėsite, koordinuosite, mokysite, vadovausite, teiksite ataskaitas ir palaikysite ryšius tiek su klientais, tiek su kolegomis. Be to, prisidėsite prie tolesnio mūsų produktų tobulinimo. Visa tai tam, kad projektai būtų įgyvendinami per numatytą laiką, kad klientai būtų visiškai patenkinti ir tolimesnės įmonės plėtros.

“Intergrip” veiklos sritis išsidėsčiusi visoje Nyderlandų teritorijoje.

Dabartinė pageidaujama vieta: Vidurio Nyderlandai (netoli Veenendaalio).

Funkcijų reikalavimai iš eilės:

  • Turite aukštąjį profesinį išsilavinimą;
  • Turite kelerių metų atitinkamos darbo patirties;
  • Turite žinių apie projektų organizavimą;
  • Turite programinės įrangos ir procesų optimizavimo žinių;
  • Gebate versti procesus į technologijas ir atvirkščiai;
  • Gabumas švietime ir ryšys su savivaldybėmis palengvintų jūsų darbą.

Jūsų savybės iš pirmo žvilgsnio:

  • Savarankiškas ir iniciatyvus;
  • Organizaciniai gebėjimai; gebate organizuoti savo darbą;
  • Ryšių palaikymas ir gebėjimas bendrauti įvairiais lygmenimis;
  • Orientuotas į tikslą;
  • Turite Malunsparnio vaizdą;
  • Lankstus ir kūrybingas;
  • Analitiniai gebėjimai;
  • Esi motyvuotas, įsitraukęs, pozityvus ir, kas ne mažiau svarbu, turi humoro jausmą.

Ką mes Jums siūlome?

  • 32 – 40 darbo valandų per savaitę;
  • Įvairiapusį ir atsakomybės reikalaujantį darbą;
  • Gerai apmokamą darbą ir papildomus priedus;
  • Augimo ir tobulėjimo galimybes profesionalų komandoje;
  • Savirealizacijos galimybes inovatyvioje kompanijoje;
  • Mokymų ar kursų galimybę;
  • Darbo vietą sparčiai augančioje organizacijoje;
  • Darbščius ir visada pasiruošusius padėti ir patarti kolegas;
  • Galimybę iš dalies dirbti iš namų;
  • Kasmetinį kelių dienų hakatono maratoną;
  • Skanią kavą ir penktadienio popietės gėrimus.

Ieškoti laisvų darbo vietų

Kategorijos

Naujausios laisvos darbo vietos

Dalintis

Prisijunkite prie mūsų komandos!

Ar norite prisijungti prie mūsų? Praneškite mums!

Pasirinktos įmonės:(Required)
Drop files here or