“Intergrip” yra naujoviška švietimo programinė platforma. Padedame užmegzti ryšį tarp švietimo, valdžios, darbo rinkos ir sveikatos priežiūros.

Mes esame Intergrip

“Intergrip” teikia programinės įrangos sprendimus, konsultacijas ir projektų valdymą mokykloms ir savivaldybėms – nuo pradinio ugdymo iki aukštojo profesinio mokslo. “Intergrip” reiškia gerą, saugią ir stabilią programinę įrangą. Programine įranga turi būti paprasta naudotis, ji turi gerai atrodyti ir atlikti tai, ko reikia naudotojui. “Intergrip” programinė įranga pagerina ir supaprastina esamus procesus.

“Intergrip” kuria mokyklų ir savivaldybių ryšį su vaikais ir jaunimu. “Intergrip” sukuria optimalų bendradarbiavimą tarp tokių suinteresuotųjų šalių, kaip: mentoriai, dekanai, mokyklų vadovai, prižiūrėtojai, projektų ir programų vadovai, mokyklų lankomumo specialistai ir (RMC) koordinatoriai. Per 15 metų patirties mes sukaupėme daug žinių, kaip efektyviausiai valdyti ir palaikyti švietimo įstaigas ir savivaldybes.

Ką mes darome

Programinės įrangos platforma “Intergrip” jungia mokyklas ir savivaldybes su vaikais ir jaunimu. Užtikriname optimalų susijusių šalių bendradarbiavimą. Mūsų nacionalinis tinklas ir ilgametė patirtis švietimo rinkoje užtikrina optimalų valdymą ir palaikymą mokykloms ir savivaldybėms.

Jungiamoji platforma

Programinė įranga, padedanti veiksmingai bendradarbiauti mokiniams, mokykloms ir suinteresuotosioms šalims.

Žinios ir patirtis

“Intergrip” turi daugiau nei 15 metų patirtį. Tai prisideda prie praktiško programinės įrangos sprendimo, atitinkančio švietimo įstaigų poreikius.

Lankstus ir lengvai pritaikomas

“Intergrip” švietimo įstaigoms suteikia programinę įrangą, kuri puikiai tinka jūsų situacijai. Deriname individualizuotą programinę įrangą su standartiniais sprendimais.

Darbas su Intergrip

Susisiekti su Intergrip

Intergrip BV
Traverse 2
3905 NL Veenendaal
The Netherlands

t: 0318 86 00 52
e: info@intergrip.nl
w: www.intergrip.nl

Thank you for your message!

We will get back to you as soon as possible.