Įmonės

Įvairios “Capturum Software Group” įmonės kuria inovatyvią programinę įrangą Olandijoje, Moldovoje, Lietuvoje ir Pietų Afrikoje.

Globalūs biurai

“Capturum Software Group” kuria programinę įrangą ir padeda klientams savo biuruose Olandijoje, Moldovoje, Lietuvoje ir Pietų Afrikoje.

17 metų patirtis

Nuo švietimo iki verslo, nuo planavimo programos iki visos ERP sistemos. Jau daugiau nei 17 metų “Capturum” kuria pažangią programinę įrangą įvairioms pramonės šakoms.

100+ motyvuotų darbuotojų

“Capturum Software Group” daugiau nei 100 motyvuotų darbuotojų dirba su mūsų programinės įrangos sistemomis, individualiai sukurtais sprendimais, duomenų analize ir valdymo panelių kūrimu.

Emendis

“Emendis” kuria nestandartinius programinės įrangos sprendimus, kurie išsprendžia jūsų verslo iššūkius. “Emendis” specializuojasi įvairiose verslo rinkose ir aptarnauja klientus iš biurų Olandijoje, Moldovoje, Lietuvoje ir Pietų Afrikoje.

Intergrip

“Intergrip” yra inovatyvi švietimo programinė platforma. Padedame užmegzti ryšį tarp švietimo, valdžios, darbo rinkos ir sveikatos priežiūros. Mūsų 15 metų patirtis švietimo rinkoje užtikrina optimalų valdymą ir palaikymą įvairioms agentūroms.

D'atalier

“D’atalier” naudotojams pateikia aiškią valdymo panelę su atitinkama informacija ir pagrindiniais veiklos rodikliais, kad būtų galima priimti duomenimis pagrįstus sprendimus ir optimizuoti procesus. “D’atalier” užtikrina, kad atitinkami duomenys ir informacija būtų paversti tinkama naudoti informacija.

GRASP Innovations

Mūsų verslas – kurti įrankius, padedančius saugumo specialistams optimaliai išnaudoti turimus išteklius ir infrastruktūrą nuolat besikeičiančiomis aplinkybėmis.

Sephia

Sephia yra pirmaujanti programinės įrangos kūrimo bendrovė, kurios specializacija – pramonės automatizavimas. Sephia siūlo įvairias paslaugas, įskaitant programinės įrangos kūrimą, konsultacijas debesijos srityje ir DevOps, kad padidintų verslo efektyvumą ir našumą.

SmartQA

SmartQA daugiausia dėmesio skiria bandymų automatizavimui ir kokybės užtikrinimui. Įmonė padeda įmonėms tobulinti savo kodų bazę naudojant automatizuotus testus. Įmonės aistra ir kompetencija leidžia jai padėti įmonėms pradėti, plėsti ar tobulinti testavimo automatizavimą.

Bettr Solutions

Bettr Solutions deriname išsamias žinias sveikatos priežiūros sektoriuje ir didelę patirtį programinės įrangos sprendimų srityje. Teikiame konkrečius sveikatos technologijų sprendimus, kurie gerina sveikatos priežiūros sektorių ir žmonių gyvenimą.

Capturum

Traverse 2
3905 NL Veenendaal
Olandija

t: +31 318 742 583
e: info@capturum.nl
w: capturum.com

Emendis

Traverse 2
3905 NL Veenendaal
Olandija

t: +31 318 742 583
e: info@emendis.nl
w: emendis.nl

Intergrip B.V.

Traverse 2
3905 NL Veenendaal
Olandija

t: 0318 86 00 52
e: helpdesk@intergrip.nl
w: intergrip.nl

D'atalier

Traverse 2
3905 NL Veenendaal
Olandija

t: 0850739500
e: info@datalier.nl
w: datalier.nl

GRASP Innovations

Amerlandseweg 14
3621ZC Breukelen
Olandija

e: hello@grasp-innovations.com
w: grasp-innovations.com

Sephia

Europalaan 100
3526KS Utrecht
Olandija

t: +31 85 5001025
e: info@sephia.io
w: sephia.io

Smart QA

Traverse 2
3905 NL Veenendaal
Olandija

t: 0620181110
e: info@smartqa.nl
w: smartqa.nl

Bettr Solutions

Zonneoordlaan 17
6718 TK Ede
Olandija

t: 0318-657722
e:
info@bettr-group.com
w: bettr-solutions.com