Pirmaujanti programinės įrangos kūrimo įmonė, besispecializuojanti pramonės automatizavimo srityje.

Mes esame Sephia

Sephia yra pirmaujanti programinės įrangos kūrimo bendrovė, kurios specializacija – pramonės automatizavimas. Sephia siūlo įvairias paslaugas, įskaitant programinės įrangos kūrimą, konsultacijas debesijos srityje ir DevOps, kad padidintų verslo efektyvumą ir našumą.

Sephia paslaugos skirtos padėti organizacijoms pagerinti kodo kokybę ir greičiau pateikti jį rinkai. Sephia yra įsipareigojusi padėti savo klientams planuoti ir kurti taikomąsias programas, kad jie galėtų pasiekti geresnių rezultatų ir efektyviau vykdyti veiklą.

Štai ką mes darome

Sephia teikia IT konsultacijas ir sprendimus, specializuojasi DevOps, debesijos, pramonės automatizavimo ir greičio kokybės testavimo srityse. Bendrovė Sephia teikia individualius sprendimus, kurie pagerina našumą, sumažina sąnaudas ir padidina konkurencinį pranašumą.

Bendrovė Sephia naudoja naujausias priemones ir technologijas ir glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad suprastų iššūkius. Teikti aukštos kokybės technologinius sprendimus ir paslaugas, skirtas procesams automatizuoti, – tai, kuo pasižymi Sephia.

DevOps, debesų ir greičio kokybės testavimas

Sephia didžiuojasi DevOps, debesų sprendimų ir greičio kokybės testavimo ekspertais. Jos patyrę konsultantai glaudžiai bendradarbiauja, kad suprastų konkrečius poreikius ir pateiktų organizacijoms idealiai pritaikytus sprendimus. Bendrovėje Sephia suprantame, kad investicijos į technologijas yra svarbios, ir siekiame padėti įmonėms kuo geriau išnaudoti investicijas.

Pramonės automatizavimas

Sephia turi daug žinių ir patirties pramonės automatizavimo srityje. Mūsų ekspertų komanda turi daug patirties diegiant pažangius automatizavimo sprendimus ir integruojant įvairias sistemas, kad padidėtų našumas ir sumažėtų sąnaudos.

Darbas su Sephia

Susisiekti su Sephia

Sephia
Europalaan 100
3526KS Utrecht
The Netherlands

t: +31 85 5001025
e: info@sephia.io
w: sephia.io

Thank you for your message!

We will get back to you as soon as possible.