Suteikiame galimybę aviacijos saugumui būti lanksčiam.

Mes esame GRASP

Mūsų verslas – kurti įrankius, padedančius saugumo specialistams optimaliai išnaudoti turimus išteklius ir infrastruktūrą nuolat besikeičiančiomis aplinkybėmis.

Mes mokame sujungti trūkstamus taškus. Naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis renkame naujus duomenis, kad sukurtume naujus įrankius arba patobulintume esamus sprendimus. Atskleidžiame naujas įžvalgas ir galimybes, kad užtikrintume nepriekaištingą saugumą.

Mes ne veltui vadinamės GRASP

Naudojame (naujomis) technologijomis pagrįstus duomenis, kad pateiktume aiškias įžvalgas ir optimizuotume išteklių ir infrastruktūros naudojimą bet kokioje situacijoje. Saugumo specialistams suteikiame galimybę prireikus imtis neatidėliotinų veiksmų, kad būtų galima kontroliuoti ir spręsti problemas, kol jos dar neiškilo.

GRASP Kontrolinis taškas

Automatizuojame paprastas pasikartojančias fizinio stebėjimo užduotis, matuodami žmogaus buvimą įvairiose situacijose. Vykdydami nuolatinį stebėjimą galime aptikti bet ką – nuo plakančios širdies iki palikto daikto. Suteikiame prieigos kontrolės sistemoms tikslius ir patikimus duomenis sprendimams priimti. Automatizavę šį procesą sumažinsite išlaidas ir turėsite laimingesnius darbuotojus.

GRASP Prieiga

GRASP teikia kompleksinį duomenų valdymo sprendimą, leidžiantį oro uostams ir saugumo bendrovėms perimti saugumo proceso kontrolę, padidinti bendrą efektyvumą (daugiau keleivių per valandą, sumažinti reikiamų juostų skaičių, geriau planuoti darbuotojus), sumažinti išleidžiamus eurus ir taikyti daugybę kitų sprendimų: autonominį eilių sudarymą, keleivių prognozavimą, personalo planavimą ir kt.

Prisitaikyti reiškia keistis

Manome, kad kiekvienam oro uostui reikia unikalaus požiūrio. Štai kodėl mūsų įrankiai gali būti pritaikomi. Įgyvendinate savo KPI? Jokių problemų. Didinate arba mažinate? Žinoma. Prijungti daugiau duomenų? Taip, prašom.

Darbas su GRASP

Susisiekti su GRASP

GRASP innovations
Amerlandseweg 14
3621ZC Breukelen
The Netherlands

e: hello@grasp-innovations.com
w: www.grasp-innovations.com

Thank you for your message!

We will get back to you as soon as possible.