“D’atalier” apdoroja svarbius duomenis ir informaciją vienoje patogioje valdymo panelėje.

Mes esame D'atalier

“D’atalier” užtikrina, kad atitinkami duomenys ir informacija būtų paversti į tinkamą naudoti informaciją. Tai atliekama patogioje ir aiškioje valdymo panelėje. Tai leidžia išmaniau ir greičiau atlikti vizualizaciją ir sukurti vieną tikrą versiją. Tai leidžia komandoms lengvai priimti duomenimis pagrįstus sprendimus.

Tai leidžia įmonėms naudoti naudingą informaciją savo naudai. “D’atalier” palengvina sudėtingą verslo informacijos valdymą, padaro jį veiksmingesnį ir prieinamesnį visų tipų verslams. Integravus valdymo paneles į jūsų verslo programas, informacija tampa lengvai prieinama visiems komandos nariams.

Ką mes darome

“D’atalier”, siūlydami įvairias BI paslaugas, suteikia daugiau galimybių naudotis verslo informacijos valdymo ir duomenimis pagrįstais sprendimais. Visi svarbūs duomenys ir informacija yra aiškiai pateikiami prietaisų skydeliuose. Analizuodami neapdorotus duomenis sukuriame naudingą informaciją, nustatome tendencijas ir stebime nukrypimus. Mūsų prietaisų skydeliai yra pritaikyti jūsų įmonei.

Įžvalga ir kontrolė

“D’atalier” individualiai kuriamos valdymo panelės leidžia lengvai peržiūrėti atitinkamus duomenis ir paaiškinti esamas tendencijas bei KPI.

Duomenimis pagrįsti sprendimai

Mūsų prietaisų skydeliai aiškiai vizualizuoja naudingus duomenis. Komandos gali naudoti šiuos duomenis, kad priimtų duomenimis pagrįstus sprendimus.

Ataskaitos ir analizės

Sujunkite ir struktūrizuokite skirtingus duomenų šaltinius, kad sukurtumėte vieną valdymo panelę su visais reikiamais duomenimis. Surinkite įžvalgas, kurių reikia svarbiems sprendimams priimti.

Darbas su D'atalier

Susisiekti su D'atalier

D’atalier
Traverse 2
3905 NL Veenendaal
The Netherlands

t: 0850739500
e: info@datalier.nl
w: www.datalier.nl

Thank you for your message!

We will get back to you as soon as possible.