Geresnės kodų bazės kūrimas naudojant automatizuotą testavimą.

Mes esame SmartQA

SmartQA daugiausia dėmesio skiria bandymų automatizavimui ir kokybės užtikrinimui. Įmonė padeda įmonėms tobulinti savo kodų bazę naudojant automatizuotus testus. Įmonės aistra ir kompetencija leidžia jai padėti įmonėms pradėti, plėsti ar tobulinti testavimo automatizavimą.

Pirmenybę teikiame klientui, visada galvojame kartu su jumis, esame lankstūs ir neteikiame pirmenybės įrankiams ar prekių ženklams. Nesvarbu, ar tik pradedate automatizuoti bandymus, ar norite išplėsti savo bandymų automatizavimo veiklą, ar jums reikia nepriklausomo dabartinės būklės įvertinimo, SmartQA džiaugiasi galėdami jums padėti!

Štai ką mes darome

SmartQA aistringai domimės bandymų automatizavimu ir dirbame kaip entuziastingi profesionalai, siekdami tobulinti save ir savo paslaugas. Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį, siūlome pagal užsakymą sukurtą automatizuoto testavimo programinę įrangą, komandiravimo ir konsultavimo paslaugas. Daugiausia dėmesio skiriame tam, kad padėtume bendrovėms padaryti jų testavimo procesą veiksmingesnį ir efektyvesnį.

Geresnės kodų bazės kūrimas

SmartQA padeda įmonėms kurti geresnę kodų bazę naudojant automatizuotą testavimą. Mūsų paslaugos apima komandiravimą, konsultavimą ir pritaikytos testavimo automatizavimo programinės įrangos kūrimą. Tai suteikia tokių privalumų, kaip greitis, pakartotinis panaudojimas ir mastelio keitimas. left-behind object. Prieigos kontrolės sistemų aprūpinimas tiksliais ir patikimais duomenimis sprendimams priimti. Automatizavę šį procesą sumažinsite išlaidas ir turėsite laimingesnius darbuotojus.

Automatizavimo programinė įranga

SmartQA kuria automatizavimo karkasus populiariomis kalbomis ir integruoja juos į kūrimo vamzdyną. Esame automatizavimo sprendimų, karkasų ir CI/CD įrankių ekspertai, todėl nuolat sekame naujausius pasiekimus ir mielai juos įgyvendiname.

Darbas su SmartQA

Susisiekite su SmartQA

SmartQA
Traverse 2
3905 NL Veenendaal
The Netherlands

t: +31 620 181 110
e: info@smartqa.nl
w: www.smartqa.nl

Thank you for your message!

We will get back to you as soon as possible.